Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti iş birliğiyle Sivil Toplum Diyaloğu IV kapsamında desteklenen Yağmur Hasadı Yoluyla İklim Değişikliğine Uyum projemizin 13 Şubat 2017 tarihinde 57 kişinin katılımıyla Proje Kapanış Toplantısı ve Yağmur Günü etkinliği gerçekleştirildi.

Proje Yürütücüsü Gülin Özdemir, AB Bakanlığı'ndan Uzman Oktay Ercan'ın ve çankaya Belediyesi Başkan Yardımcısı Sayın Gülsün Bor Güner'in açılış konuşmalarıyla başlayan toplantı, yağmur hasadı paneliyle devam etti. Moderatörlüğünü Ankara üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü'nden Prof. Dr. Nilgül Karadeniz'in yaptığı panele ODTü ve Güneşköy'den Prof. Dr. Ali Gökmen, çankaya Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Anıl Sevinç, Proje Koordinatörü Müge Tokuş Coşgun, Portekiz'de gerçekleştirilen yağmur hasadı eğitimi katılımcılarından Karahasanlı Köyü Muhtarı Sayın Hüdaverdi Gedik ve derneğimiz yönetim kurulundan Sayın Semiha Demirbaş Çağlayan panelist olarak katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peyzaj Araştırmaları Derneği

PAD, Doğal ve kültürel peyzajı etkileyen her türlü insan etkinliğini, toplumsal ve ekolojik yarar bakış açısıyla değerlendirmeyi ve bu etkinlikleri yeniden kurgulamayı amaçlamaktadır.

İletişimde Kalın!