Ulusal ve uluslararası katılımlı 60'a yakın oturumun gerçekleştirileceği ve 150'nin üzerinde konuşmacının olduğu İklim Forumu 12-13 Kasım'da Boğaziçi üniversitesi Garanti Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Forum'da sivil toplum kuruluşları, vakıflar, üniversite kulüpleri, platformlar ve sosyal hareketler fosil yakıt teşviklerinden tarıma, emek hareketlerinden kadın hareketlerine, gençlik hareketlerinden çevre sorunlarına pek çok konunun iklim değişikliği bağlantısını konuşacak, adalet talebini dile getirecek. Etkinlik sonunda halkların iklim değişikliği konusunda G20'den taleplerini içerecek bir manifesto açıklanacak.

Peyzaj Araştırmaları Derneği de forumun 2. gününde (13 Kasım Cuma günü) “İklim Dostu Kentler ve Yerel Yönetimler” başlıklı forumu düzenliyor. "İklim İçin Ben de Varım!" diyen tüm takipçilerimizi foruma bekliyoruz.

Forum programı: 
1.gün: http://iklimicin.org/files/2015/10/program_per%C5%9Fembe.jpg
2. gün: http://iklimicin.org/files/2015/10/program_cuma.jpg
Facebook: IklimIcinHareketeGec
Twitter: @iklim_icin

Peyzaj Araştırmaları Derneği

PAD, Doğal ve kültürel peyzajı etkileyen her türlü insan etkinliğini, toplumsal ve ekolojik yarar bakış açısıyla değerlendirmeyi ve bu etkinlikleri yeniden kurgulamayı amaçlamaktadır.

İletişimde Kalın!